RQ7E055ATTCR
Numer produktu DigiKey
RQ7E055ATTCRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RQ7E055ATTCRCT-ND - Taśma cięta (CT)
RQ7E055ATTCRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RQ7E055ATTCR
Opis
MOSFET P-CH 30V 5.5A TSMT8
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 30 V 5,5A (Tc) 1,5W (Tc) Montaż powierzchniowy TSMT8
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RQ7E055ATTCR Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
18.8 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
860 pF @ 15 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
1,5W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
30 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TSMT8
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
24,5mOhm przy 5,5A, 10V