RQ5H020SPTL
Numer produktu DigiKey
RQ5H020SPTLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RQ5H020SPTLCT-ND - Taśma cięta (CT)
RQ5H020SPTLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RQ5H020SPTL
Opis
MOSFET P-CH 45V 2A TSMT3
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 45 V 2A (Ta) 540mW (Ta) Montaż powierzchniowy TSMT3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RQ5H020SPTL Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
9.5 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
500 pF @ 10 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
540mW (Ta)
Technologia
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
45 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TSMT3
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
190mOhm przy 2A, 10V