RQ5E035XNTCL
Numer produktu DigiKey
RQ5E035XNTCLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RQ5E035XNTCLCT-ND - Taśma cięta (CT)
RQ5E035XNTCLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RQ5E035XNTCL
Opis
MOSFET N-CH 30V 3.5A TSMT3
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 30 V 3,5A (Ta) 700mW (Ta) Montaż powierzchniowy TSMT3
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
3.3 nC @ 5 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
180 pF @ 10 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
700mW (Ta)
Technologia
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
30 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TSMT3
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
50mOhm przy 3,5A, 10V