RH6P040BHTB1 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RH6P040BHTB1 |
Opis | NCH 100V 40A, HSMT8, POWER MOSFE |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Kanał N 100 V 40A (Tc) 59W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-HSMT (3,2x3) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) przy Id 4V przy 1mA |
Prod. | Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs 16.7 nC @ 10 V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Vgs (maks.) ±20V |
Status części Aktywny | Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds 1080 pF @ 50 V |
Typ FET | Straty mocy (maks.) 59W (Tc) |
Technologia | Temperatura robocza 150°C (TJ) |
Napięcie dren-źródło (Vdss) 100 V | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C | Obudowa dostawcy urządzenia 8-HSMT (3,2x3) |
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.) 6V, 10V | Obudowa / skrzynia |
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs 15,6mOhm przy 40A, 10V |