RBR2VWM30ATFTR
Numer produktu DigiKey
846-RBR2VWM30ATFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
846-RBR2VWM30ATFTRCT-ND - Taśma cięta (CT)
846-RBR2VWM30ATFTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RBR2VWM30ATFTR
Opis
DIODE SCHOTTKY 30V 2A PMDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 30 V 2A Montaż powierzchniowy PMDE
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 30 V
Prod.
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PMDE
Prąd - średni wyprostowany (Io)
2A
Temperatura robocza - złącze
150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
530 mV @ 2 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)