RB560VM-40FHTE-17
Numer produktu DigiKey
RB560VM-40FHTE-17TR-ND - Taśma i szpula (TR)
RB560VM-40FHTE-17CT-ND - Taśma cięta (CT)
RB560VM-40FHTE-17DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RB560VM-40FHTE-17
Opis
DIODE SCHOTTKY 40V 500MA UMD2
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 40 V 500mA Montaż powierzchniowy UMD2
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RB560VM-40FHTE-17 Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
40 µA @ 40 V
Prod.
Klasa
Motoryzacja
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Obudowa dostawcy urządzenia
UMD2
Prąd - średni wyprostowany (Io)
500mA
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
640 mV @ 500 mA
Bazowy numer produktu
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)