RB520ASA-30FHT2RB
Numer produktu DigiKey
846-RB520ASA-30FHT2RBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
846-RB520ASA-30FHT2RBCT-ND - Taśma cięta (CT)
846-RB520ASA-30FHT2RBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RB520ASA-30FHT2RB
Opis
DIODE SCHOTT 30V 200MA DFN10062W
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 30 V 200mA Montaż powierzchniowy, bok zwilżany DFN1006-2W
Kategoria
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 µA @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Technologia
Typ mocowania
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
200mA
Obudowa dostawcy urządzenia
DFN1006-2W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
580 mV @ 200 mA
Temperatura robocza - złącze
150°C