RB081LAM-20TR
Numer produktu DigiKey
RB081LAM-20TRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RB081LAM-20TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
RB081LAM-20TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RB081LAM-20TR
Opis
DIODE SCHOTTKY 20V 5A PMDTM
Szczegółowy opis
Diody 20 V 5A Montaż powierzchniowy PMDTM
Modele EDA/CAD
RB081LAM-20TR Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
700 µA @ 20 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PMDTM
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
20 V
Temperatura robocza - złącze
125°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
5A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
450 mV @ 5 A