RB068L-60DDTE25
Numer produktu DigiKey
846-RB068L-60DDTE25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
846-RB068L-60DDTE25CT-ND - Taśma cięta (CT)
846-RB068L-60DDTE25DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RB068L-60DDTE25
Opis
DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDS
Szczegółowy opis
Diody 60 V 2A Montaż powierzchniowy PMDS
Modele EDA/CAD
RB068L-60DDTE25 Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2 µA @ 60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PMDS
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
2A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
700 mV @ 2 A