LTR18EZPJ102
Numer produktu DigiKey
RHM1.0KZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RHM1.0KZCT-ND - Taśma cięta (CT)
RHM1.0KZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LTR18EZPJ102
Opis
RES SMD 1K OHM 5% 3/4W 1206 WIDE
Szczegółowy opis
1 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612 Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LTR18EZPJ102 Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,126" (1,60mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)