LTR18EZPFSR022
Numer produktu DigiKey
846-LTR18EZPFSR022TR-ND - Taśma i szpula (TR)
846-LTR18EZPFSR022CT-ND - Taśma cięta (CT)
846-LTR18EZPFSR022DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LTR18EZPFSR022
Opis
RES 0.022 OHM 1% 1.5W 1206 WIDE
Szczegółowy opis
22 mOhms ±1% 1,5W Mikroukład rezystory Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612 Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
0/+200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,126" (1,60mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,027" (0,68mm)