LTR18EZPFLR510 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | LTR18EZPFLR510 |
Opis | RES 0.51 OHM 1% 1.5W 1206 WIDE |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 8 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 510 mOhms ±1% 1,5W Mikroukład rezystory Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612 Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,126" (1,60mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,027" (0,68mm) |