LTR18EZPFLR330
Numer produktu DigiKey
RHM1223TR-ND - Taśma i szpula (TR)
RHM1223CT-ND - Taśma cięta (CT)
RHM1223DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LTR18EZPFLR330
Opis
RES 0.33 OHM 1% 1.5W 1206 WIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 mOhms ±1% 1,5W Mikroukład rezystory Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612 Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LTR18EZPFLR330 Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
0/+150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,126" (1,60mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)