LTR18EZPF5R60
Numer produktu DigiKey
RHM5.6YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RHM5.6YCT-ND - Taśma cięta (CT)
RHM5.6YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LTR18EZPF5R60
Opis
RES 5.6 OHM 1% 1.5W 1206 WIDE
Szczegółowy opis
5.6 Ohms ±1% 1,5W Mikroukład rezystory Szerokie 1206 (3216 metryczne), 0612 Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
LTR18EZPF5R60 Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,126" (1,60mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)