LTR10EVHFL1R50 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 1 933
Arkusz danych
1.5 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory Szerokie 0805 (2012 metryczne), 0508 Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LTR10EVHFL1R50
Numer produktu DigiKey
RHM1.50BSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RHM1.50BSCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
LTR10EVHFL1R50
Opis
RES 1.5 OHM 1% 1/2W 0805 WIDE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LTR10EVHFL1R50 Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Szerokie 0805 (2012 metryczne), 0508
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,047" x 0,079" (1,20mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)