LTR10EVHFL1R50 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | LTR10EVHFL1R50 |
Opis | RES 1.5 OHM 1% 1/2W 0805 WIDE |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1.5 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory Szerokie 0805 (2012 metryczne), 0508 Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | LTR10EVHFL1R50 Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±150ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Nieaktualne | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,047" x 0,079" (1,20mm x 2,00mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,026" (0,65mm) |