LTR100LJZPFSR033
Numer produktu DigiKey
846-LTR100LJZPFSR033TR-ND - Taśma i szpula (TR)
846-LTR100LJZPFSR033CT-ND - Taśma cięta (CT)
846-LTR100LJZPFSR033DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LTR100LJZPFSR033
Opis
RES 0.033 OHM 1% 4W 2512 WIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 mOhms ±1% 4W Mikroukład rezystory Szerokie 2512 (6432 metryczne), 1225 Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
0/+200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 155°C
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Szerokie 2512 (6432 metryczne), 1225
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,252" (3,20mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)