LTR100LJZPFSR030 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | LTR100LJZPFSR030 |
Opis | RES SMD 0.03 OHM 1% 4W 2512 WIDE |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 8 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 30 mOhms ±1% 4W Mikroukład rezystory Szerokie 2512 (6432 metryczne), 1225 Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu |
Prod. | Współczynnik temperaturowy 0/+200ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -65°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,252" (3,20mm x 6,40mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,028" (0,70mm) |