LTR100LJZPFSR024
Numer produktu DigiKey
846-LTR100LJZPFSR024TR-ND - Taśma i szpula (TR)
846-LTR100LJZPFSR024CT-ND - Taśma cięta (CT)
846-LTR100LJZPFSR024DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LTR100LJZPFSR024
Opis
RES 0.024 OHM 1% 4W 2512 WIDE
Szczegółowy opis
24 mOhms ±1% 4W Mikroukład rezystory Szerokie 2512 (6432 metryczne), 1225 Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
0/+200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,252" (3,20mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)