LTR100JZPF30R0
Numer produktu DigiKey
LTR100JZPF30R0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
LTR100JZPF30R0CT-ND - Taśma cięta (CT)
LTR100JZPF30R0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LTR100JZPF30R0
Opis
RES SMD 30 OHM 1% 3W 2512 WIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 Ohms ±1% 3W Mikroukład rezystory Szerokie 2512 (6432 metryczne), 1225 Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LTR100JZPF30R0 Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Szerokie 2512 (6432 metryczne), 1225
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,252" (3,20mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)