GMR50HJBFKR027
Numer produktu DigiKey
846-GMR50HJBFKR027TR-ND - Taśma i szpula (TR)
846-GMR50HJBFKR027CT-ND - Taśma cięta (CT)
846-GMR50HJBFKR027DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMR50HJBFKR027
Opis
RES 27M OHM 1% 4W 2010
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 mOhms ±1% 4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Metalowy element
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GMR50HJBFKR027 Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2010 (5025 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)