GMR100HTCFAR100 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
W magazynie: 0
Arkusz danych
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
W magazynie: 1 085
Arkusz danych
Similar
Isabellenhuette USA
100 mOhms ±1% 7W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Metalowy element
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GMR Shunt Resistors
High accuracy current monitoring contributes to improved application reliability
GMR100HTCFAR100
Numer produktu DigiKey
846-GMR100HTCFAR100TR-ND - Taśma i szpula (TR)
846-GMR100HTCFAR100CT-ND - Taśma cięta (CT)
846-GMR100HTCFAR100DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMR100HTCFAR100
Opis
RES 0.1 OHM 1% 7W 2512
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GMR100HTCFAR100 Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 170°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)