EDZVFHT2R36B | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | EDZVFHT2R36B |
Opis | DIODE ZENER 36V 150MW EMD2 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody - Zenera 36 V 150 mW ±2,5% Montaż powierzchniowy EMD2 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | EDZVFHT2R36B Modele |
Kategoria | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 100 nA @ 27 V |
Prod. | Temperatura robocza 150°C (TJ) |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Klasa Motoryzacja |
Status części Aktywny | Kwalifikacja AEC-Q101 |
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz) | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Tolerancja ±2,5% | Obudowa / skrzynia |
Moc - maks. 150 mW | Obudowa dostawcy urządzenia EMD2 |
Impedancja (max.) (Zzt) 300 Ohms | Bazowy numer produktu |