BV1HB045EFJ-CE2
Numer produktu DigiKey
846-BV1HB045EFJ-CE2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
846-BV1HB045EFJ-CE2CT-ND - Taśma cięta (CT)
846-BV1HB045EFJ-CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BV1HB045EFJ-CE2
Opis
BUILT-IN CURRENT SENSING FUNCTIO
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełącznik/sterownik zasilania 1:1 Kanał N 21A 8-HTSOP-J
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
21A
Prod.
Rds wł. (typ.)
45mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ wejścia
Bez inwersji
Status części
Aktywny
Funkcje
Kontrolowana szybkość narastania
Typ przełącznika
Zabezpieczenie przeciwzakłóceniowe
Liczba wyjść
1
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Stosunek - wejście:wyjście
1:1
Klasa
Motoryzacja
Konfiguracja wyjściowa
Wysoka strona
Kwalifikacja
AEC-Q100
Typ wyjścia
Kanał N
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Interfejs
Wł./wył.
Obudowa dostawcy urządzenia
8-HTSOP-J
Napięcie - obciążenia
6V - 28V
Obudowa / skrzynia
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
6V - 28V