BU33SA5WGWZ-E2
Numer produktu DigiKey
846-BU33SA5WGWZ-E2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
846-BU33SA5WGWZ-E2CT-ND - Taśma cięta (CT)
846-BU33SA5WGWZ-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BU33SA5WGWZ-E2
Opis
IC REG LIN 3.3V 500MA UCSP30L1
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA UCSP30L1
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BU33SA5WGWZ-E2 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
80 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
5V
Obudowa / skrzynia
4-XFBGA, CSPBGA
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
UCSP30L1
Spadek napięcia (maks.)
0,15V przy 100mA