BR25160N-10SU-1.8 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
onsemi
Fremont Micro Devices Ltd
STMicroelectronics
Pamięć EEPROM Pamięci IC 16kbit SPI 3 MHz 8-SOIC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BR25160N-10SU-1.8
Numer produktu DigiKey
BR25160N-10SU-1.8-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BR25160N-10SU-1.8
Opis
IC EEPROM 16KBIT SPI 3MHZ 8SOIC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Częstotliwość zegara
3 MHz
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
1,8V - 5,5V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)