BR25040N-10SU-1.8 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Microchip Technology
W magazynie: 353
Arkusz danych
Similar
Microchip Technology
W magazynie: 1 112
Arkusz danych
W magazynie: 1 244
W magazynie: 500
W magazynie: 396
W magazynie: 419
W magazynie: 44
W magazynie: 365
W magazynie: 440
W magazynie: 124
Pamięć EEPROM Pamięci IC 4kbit SPI 3 MHz 8-SOIC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BR25040N-10SU-1.8
Numer produktu DigiKey
BR25040N-10SU-1.8-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BR25040N-10SU-1.8
Opis
IC EEPROM 4KBIT SPI 3MHZ 8SOIC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Interfejs pamięci
SPI
Prod.
Częstotliwość zegara
3 MHz
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
1,8V - 5,5V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)