BR24G16NUX-3TTR
Numer produktu DigiKey
BR24G16NUX-3TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
BR24G16NUX-3TCT-ND - Taśma cięta (CT)
BR24G16NUX-3TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BR24G16NUX-3TTR
Opis
IC EEPROM 16KBIT VSON008X2030
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pamięć EEPROM Pamięci IC 16kbit I2C 400 kHz VSON008X2030
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BR24G16NUX-3TTR Modele
Kategoria
Interfejs pamięci
I2C
Prod.
Częstotliwość zegara
400 kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
5ms
Status części
Nie do nowych projektów
Napięcie - zasilania
1,6V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)