BA78M18FP-E2
Numer produktu DigiKey
BA78M18FP-E2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BA78M18FP-E2CT-ND - Taśma cięta (CT)
BA78M18FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BA78M18FP-E2
Opis
IC REG LINEAR 18V 500MA TO252-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA TO-252-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BA78M18FP-E2 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
6 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
800 µA
Status części
Nieaktualne
PSRR
58dB (120Hz)
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
33V
Obudowa / skrzynia
TO-252-3, DPAK (2 odpr. + wypust), SC-63
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
18V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252-3
Spadek napięcia (maks.)
2V przy 500mA (typ.)