X9317US8I-2.7
Numer produktu DigiKey
2156-X9317US8I-2.7-ND
Producent
Xicor-Division of Intersil
Numer produktu producenta
X9317US8I-2.7
Opis
IC DIG POT 50K 8-SOIC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 50k Ohm 1 obwody 100 zaczepów W górę/w dół (U/D, INC, CS) Interfejs 8-SOIC
Kategoria
Interfejs
W górę/w dół (U/D, INC, CS)
Producent
Xicor-Division of Intersil
Typ pamięci
Nieulotna
Seria
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V
Opakowanie
Zbiorcze
Tolerancja
±20%
Status części
Aktywny
Współczynnik temperaturowy (typ.)
±300ppm/°C
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Zmienność
Liniowy
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Konfiguracja
Potencjometr
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Liczba obwodów
1
Temperatura robocza
-40°C - 85°C