MM3Z22VT1
Numer produktu DigiKey
2156-MM3Z22VT1-ND
Producent
Numer produktu producenta
MM3Z22VT1
Opis
DIODE ZENER 22V 300MW SOD323
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 22 V 300 mW ±5% Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
55 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 15.4 V
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Moc - maks.
300 mW