LMS1587CT-3.3
Numer produktu DigiKey
LMS1587CT-3.3-ND
Producent
Numer produktu producenta
LMS1587CT-3.3
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 3A TO-220-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LMS1587CT-3.3 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
7 mA
Opakowanie
Rurka
Prąd - zasilania (maks.)
13 mA
Status części
Nieaktualne
PSRR
72dB (120Hz)
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
13V
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Spadek napięcia (maks.)
1,3V przy 3A