CY7C1512KV18-250BZXC
Numer produktu DigiKey
2156-CY7C1512KV18-250BZXC-ND
Producent
Numer produktu producenta
CY7C1512KV18-250BZXC
Opis
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
SRAM - synchroniczny, QDR II Pamięci IC 72Mbit Równoległe 250 MHz 165-FBGA (13x15)
Kategoria
Organizacja pamięci
4M x 18
Opakowanie
Zbiorcze
Częstotliwość zegara
250 MHz
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
1,7V - 1,9V
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)