BUK7628-100A,118
Numer produktu DigiKey
2156-BUK7628-100A,118-ND
Producent
Numer produktu producenta
BUK7628-100A,118
Opis
MOSFET N-CH 100V 47A D2PAK
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 47A (Tc) 166W (Tc) Montaż powierzchniowy D2PAK
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 1mA
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
3100 pF @ 25 V
Opakowanie
Zbiorcze
Straty mocy (maks.)
166W (Tc)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Typ FET
Klasa
Motoryzacja
Technologia
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
D2PAK
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
28mOhm przy 25A, 10V