SM-RVT70HSTNWN00
Numer produktu DigiKey
5436-SM-RVT70HSTNWN00-ND
Producent
Numer produktu producenta
SM-RVT70HSTNWN00
Opis
7.0" RGB, HB, IPS, NO METAL FRAM
Szczegółowy opis
Niedotykowe Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching) RGB 7" (177,80mm) 1024 x 600 (WSVGA)
Kategoria
Obszar widzenia
156,90mm x 89,63mm (szer. x wys.)
Piksele punktowe
1024 x 600 (WSVGA)
Interfejs
RGB
Niedotykowe
Rozmiar punktu
0,05mm x 0,14mm (szer. x wys.)
Rozmiar ekranu po przekątnej
7" (177,80mm)
Raster punktowy
0,15mm x 0,14mm (szer. x wys.)