SM-RVT50HQLNWN00
Numer produktu DigiKey
5436-SM-RVT50HQLNWN00-ND
Producent
Numer produktu producenta
SM-RVT50HQLNWN00
Opis
5.0" LVDS, HB, IPS, NO METAL FRA
Szczegółowy opis
Niedotykowe Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching) 5" (127,00mm) 800 x 480
Kategoria
Obszar widzenia
110,00mm x 66,80mm (szer. x wys.)
Piksele punktowe
800 x 480
Interfejs
6-Bit/8-Bit, LVDS
Typ kontrolera
ST7262-G4
Rozmiar ekranu po przekątnej
5" (127,00mm)
Raster punktowy
0,14mm x 0,14mm (szer. x wys.)