Ilustracja dla SM-RVT43HLTFWN00 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SM-RVT43HLTFWN00
Numer produktu DigiKey
5436-SM-RVT43HLTFWN00-ND
Producent
Numer produktu producenta
SM-RVT43HLTFWN00
Opis
4.3" RGB, HB, IPS, METAL FRAME
Szczegółowy opis
Niedotykowe Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching) RGB 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategoria
Obszar widzenia
97,24mm l x 56,32mm Î
Piksele punktowe
480 x 272
Interfejs
RGB
Typ kontrolera
SC7283
Rozmiar ekranu po przekątnej
4,3" (109,22mm)
Raster punktowy
0,20mm x 0,20mm (szer. x wys.)