SM-RVT43HLBNWN00
SM-RVT43HLBNWN00
Numer produktu DigiKey
5436-SM-RVT43HLBNWN00-ND
Producent
Numer produktu producenta
SM-RVT43HLBNWN00
Opis
EVE4 4.3", HB, IPS, BT817Q
Szczegółowy opis
Niedotykowe Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching) QSPI, SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategoria
Obszar widzenia
97,24mm l x 56,32mm Î
Typ kontrolera
BT817Q
Ekran dotykowy
Niedotykowe
Rozmiar ekranu po przekątnej
4,3" (109,22mm)
Raster punktowy
0,20mm x 0,20mm (szer. x wys.)