SM-RVT43HLBFWCA0
SM-RVT43HLBFWCA0
Numer produktu DigiKey
5436-SM-RVT43HLBFWCA0-ND
Producent
Numer produktu producenta
SM-RVT43HLBFWCA0
Opis
EVE4 4.3", HB, IPS, BT817Q, CTP,
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching) QSPI, SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategoria
Obszar widzenia
95,64mm x 54,46mm (szer. x wys.)
Producent
Riverdi
Podświetlenie
LED, białe
Opakowanie
Skrzynka
Piksele punktowe
480 x 272
Status części
Aktywny
Interfejs
QSPI, SPI
Typ wyświetlacza
TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching)
Typ kontrolera
BT817Q, ILI2132A
Tryb wyświetlania
Transmisyjny
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Ekran dotykowy
Pojemnościowy
Kolor tła
Czarne
Rozmiar ekranu po przekątnej
4,3" (109,22mm)
Raster punktowy
0,20mm x 0,20mm (szer. x wys.)