Ilustracja dla SM-RVT35HHTFWN00 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SM-RVT35HHTFWN00
Numer produktu DigiKey
5436-SM-RVT35HHTFWN00-ND
Producent
Numer produktu producenta
SM-RVT35HHTFWN00
Opis
3.5" RGB, HB, IPS, METAL FRAME
Szczegółowy opis
Niedotykowe Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching) RGB 3,5" (88,90mm) 320 x 240
Kategoria
Obszar widzenia
72,08mm x 54,56mm (szer. x wys.)
Piksele punktowe
320 x 240
Interfejs
RGB
Typ kontrolera
ST7272A
Rozmiar ekranu po przekątnej
3,5" (88,90mm)
Raster punktowy
0,22mm x 0,22mm (szer. x wys.)