SM-RVT121HVBFWN00 V1.0A
Numer produktu DigiKey
5436-SM-RVT121HVBFWN00V1.0A-ND
Producent
Numer produktu producenta
SM-RVT121HVBFWN00 V1.0A
Opis
EVE4 12.1", HB, IPS, METAL FRAME
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niedotykowe Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching) QSPI, SPI 12,1" (307,34mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Kategoria
Obszar widzenia
264,12mm x 166,20mm (szer. x wys.)
Producent
Riverdi
Podświetlenie
LED, białe
Opakowanie
Skrzynka
Piksele punktowe
1280 x 800 (WXGA1)
Status części
Aktywny
Interfejs
QSPI, SPI
Typ wyświetlacza
TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching)
Typ kontrolera
BT817Q
Tryb wyświetlania
Transmisyjny
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Ekran dotykowy
Niedotykowe
Kolor tła
Czarne
Rozmiar ekranu po przekątnej
12,1" (307,34mm)
Raster punktowy
0,20mm x 0,20mm (szer. x wys.)