SM-RVT101HVSNWN00
SM-RVT101HVSNWN00
Numer produktu DigiKey
5436-SM-RVT101HVSNWN00-ND
Producent
Numer produktu producenta
SM-RVT101HVSNWN00
Opis
STM32,10.1" HB,IPS
Szczegółowy opis
Niedotykowe Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching) 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Kategoria
Obszar widzenia
220,06mm x 138,70mm (szer. x wys.)
Piksele punktowe
1280 x 800 (WXGA1)
Typ kontrolera
STM32H757XIH6
Ekran dotykowy
Niedotykowe
Raster punktowy
0,17mm x 0,17mm (szer. x wys.)
Rozmiar ekranu po przekątnej
10,1" (256,54mm)