SM-RVT101HVSNWC00-B V1.0A
SM-RVT101HVSNWC00-B V1.0A
Numer produktu DigiKey
5436-SM-RVT101HVSNWC00-BV1.0A-ND
Producent
Numer produktu producenta
SM-RVT101HVSNWC00-B V1.0A
Opis
STM32, 10.1" HB,IPS, CTP, OPTICA
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching) I2C 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Kategoria
Obszar widzenia
217,96mm x 136,60mm (szer. x wys.)
Producent
Riverdi
Podświetlenie
LED, białe
Opakowanie
Skrzynka
Piksele punktowe
1280 x 800 (WXGA1)
Status części
Aktywny
Interfejs
I2C
Typ wyświetlacza
TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching)
Typ kontrolera
Tryb wyświetlania
Transmisyjny
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Ekran dotykowy
Pojemnościowy
Kolor tła
Czarne
Rozmiar ekranu po przekątnej
10,1" (256,54mm)
Raster punktowy
0,17mm x 0,17mm (szer. x wys.)