SM-RVT101HVHNWC00-B V1.0A
SM-RVT101HVHNWC00-B V1.0A
Numer produktu DigiKey
5436-SM-RVT101HVHNWC00-BV1.0A-ND
Producent
Numer produktu producenta
SM-RVT101HVHNWC00-B V1.0A
Opis
HB, IPS,10.1", UXTOUCH, ILI2132,
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching) HDMI, USB 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Kategoria
Obszar widzenia
217,96mm x 136,60mm (szer. x wys.)
Piksele punktowe
1280 x 800 (WXGA1)
Interfejs
HDMI, USB
Ekran dotykowy
Pojemnościowy
Rozmiar ekranu po przekątnej
10,1" (256,54mm)
Raster punktowy
0,17mm x 0,17mm (szer. x wys.)