RSA-10-100
RSA-10-100
RSA-10-100
Numer produktu DigiKey
118-RSA-10-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
RSA-10-100
Opis
RES CHAS MNT 0.01 OHM .25% 1W
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 mOhms ±0,25% 1W Metalowy element Rezystory do montażu panelowego
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RSA-10-100 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 60°C
Seria
Funkcje
Wykrywanie prądu, odporność na impulsy
Opakowanie
Skrzynka
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
2,000" x 1,252" (50,80mm x 31,80mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
10 mOhms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,700" (43,18mm)
Tolerancja
±0,25%
Styl odprowadzeń
Gwint M4
Moc (W)
1W