UAL50-3RF8
Numer produktu DigiKey
696-1299-ND
Producent
Numer produktu producenta
UAL50-3RF8
Opis
RES CHAS MNT 3 OHM 1% 50W
Szczegółowy opis
3 Ohms ±1% 50W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Modele EDA/CAD
UAL50-3RF8 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 275°C
Opakowanie
Torba
Rezystancja
3 Ohms
Rozmiar / wymiar
1,969" x 1,142" (50,00mm x 29,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,630" (16,00mm)
Moc (W)
50W