UAL50-25RF8
UAL50-25RF8
UAL50-25RF8
Numer produktu DigiKey
696-1297-ND
Producent
Numer produktu producenta
UAL50-25RF8
Opis
RES CHAS MNT 25 OHM 1% 50W
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 Ohms ±1% 50W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UAL50-25RF8 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 275°C
Seria
Funkcje
Ognioodporność, odporność na impulsy, bezpieczeństwo
Opakowanie
Zbiorcze
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Status części
Aktywny
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Rezystancja
25 Ohms
Rozmiar / wymiar
1,969" x 1,142" (50,00mm x 29,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,630" (16,00mm)
Moc (W)
50W