UAL5-20RF8
Numer produktu DigiKey
UAL5-20RF8-ND
Producent
Numer produktu producenta
UAL5-20RF8
Opis
RES CHAS MNT 20 OHM 1% 7.5W
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Ohms ±1% 7,5W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Modele EDA/CAD
UAL5-20RF8 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 275°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rezystancja
20 Ohms
Rozmiar / wymiar
0,598" x 0,646" (15,20mm x 16,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,335" (8,50mm)
Moc (W)
7,5W