UAL25-2RF8
UAL25-2RF8
UAL25-2RF8
Numer produktu DigiKey
696-1449-ND
Producent
Numer produktu producenta
UAL25-2RF8
Opis
RES CHAS MNT 2 OHM 1% 25W
Szczegółowy opis
2 Ohms ±1% 25W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Modele EDA/CAD
UAL25-2RF8 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 275°C
Rezystancja
2 Ohms
Rozmiar / wymiar
1,063" x 1,079" (27,00mm x 27,40mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,575" (14,60mm)
Moc (W)
25W