UAL10-33RF8
Numer produktu DigiKey
696-UAL10-33RF8-ND
Producent
Numer produktu producenta
UAL10-33RF8
Opis
RES CHAS MNT 33 OHM 1% 10W
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 Ohms ±1% 10W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Modele EDA/CAD
UAL10-33RF8 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 275°C
Opakowanie
Torba
Rezystancja
33 Ohms
Rozmiar / wymiar
0,752" x 0,799" (19,10mm x 20,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,417" (10,60mm)
Moc (W)
10W